Służba  techniczna
Nasze służby
Grupa młodzieżowo - studencka
Służba modlitwy

Najprostsza definicja słowa modlitwa, to rozmowa z Bogiem. Ale czy można rozmawiać z kimś, kogo nie widzimy, nie słyszymy, nie możemy dotknąć naszymi ludzkimi zmysłami? W relacjach z ludźmi w takich sytuacjach dzisiaj wykorzystujemy listy, e-maile, komunikatory. A jak rozmawiać z Bogiem, aby nie był to monolog?
Szkoła niedzielna
Grupa muzyczna

„I trębacze, i chórzyści mieli jak jeden mąż i jednym głosem zaintonować pieśń chwały i dziękczynienia Panu - gdy więc wzbił się głos trąb i cymbałów i innych instrumentów do wtóru pieśni pochwalnej dla Pana, że jest dobry i że na wieki trwa łaska jego..."
II Kron. 5,13-14

STRONA GŁÓWNA MEDIA O NAS AKTUALNOŚCI WARTO ZAGLĄDAĆ
Kościół Zielonoświątkowy Zbór Kraków Nowa Huta
PLAN SPOTKAŃ
więcej
Pragniemy, aby nasze dzieci od najmłodszych lat poznawały Boga.
W większości, Boże zasady życia przyjęliśmy jako osoby dorosłe, wcześniej wielu z nas popełniło wiele zła. Wiemy więc jak to jest ważne, aby nasze dzieci rozpoczynały jak najwcześniej życie z Bogiem.
więcej WRÓĆ więcej
Jak ważna jest to służba dla funkcjonowania zboru przekonujemy się bardzo często, gdy coś nagle na nabożeństwie zaczyna piszczeć albo nie można włączyć rzutnika, nie działa mikrofon...
Zapytaj
więcej
Nasza grupa młodzieżowo - studencka nazywa się Młode Pokolenie KZNH. Spotykamy się w czwartki o 18.30. Na spotkaniach naszej grupy rozważamy Słowo Boże, dzielimy się tym, co przeżywamy z Bogiem, prowadzimy dyskusje. Jest czas uwielbienia, czas modlitwy, a także czas, w którym chcemy po prostu ze sobą być.
więcej
więcej
Rada Starszych Zboru
Rada Starszych, na czele z Pastorem jako jej przewodniczącym, stanowi kierownictwo Zboru. Pastor wraz ze Starszymi pełnią w zborze posługę duszpasterską, prowadzą nabożeństwa, głoszą Słowo Boże, organizują pracę zboru oraz czuwają nad jego prawidłowym funkcjonowaniem.
Służba Ewangelizacji i Misji

Kościół jest czasowym narzędziem stworzonym przez Boga, aby wypełnić Bożą misję na tym świecie.
"Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi. Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem.
A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni
aż do skończenia świata."
więcej