Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Was do uczestnictwa w Kursie Małżeńskim.

Kurs składa się z ośmiu cotygodniowych spotkań. Każde z nich przebiega w intymnej i romantycznej  atmosferze. Pary siadają przy dwuosobowych stolikach, przy których podawany jest skromny posiłek. Prezentowany jest wykład wideo, w każdym tygodniu dotyczy on innego tematu. Podczas każdego spotkania jest również czas na prywatną dyskusję pomiędzy Tobą i Twoim partnerem. Nie ma pracy w grupach a muzyka w tle zapewni pełną prywatność.

Jeśli wasze małżeństwo jest silne, ten kurs pomoże Wam uczynić je jeszcze silniejszym i pomoże Wam wypracować dobre nawyki. Z drugiej strony, jeśli Wasze małżeństwo przeżywa trudności, kurs zaoferuje Wam bardzo praktyczne narzędzia pomocne w pracy nad waszymi problemami. Niezależnie od Waszej sytuacji, praktyczne narzędzia, które otrzymacie w czasie kursu pomogą Wam poprawić i wzmocnić wasz związek.

Kurs Małżeński został opracowany przez Nickyego i Silę Lee, współautorów książek The Marriage Book i The Parenting Book. Są małżeństwem od ponad trzydziestu lat, mają czwórkę dzieci. Należą do kościoła Holy Trinity Brompton w Londynie, który także rozpoczął kursy Alfa. W roku 1985 rozpoczęli prowadzenie Kursu Przedmałżeńskiego, w 1996 roku Kursu Małżeńskiego. Obecnie odbywa się kilka tysięcy takich kursów na całym świecie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Kursie Małżeńskim zachęcamy do odwiedzenia strony: kursymalzenskie.org

Praktyczne informacje o Kursie Małżeńskim w naszym kościele:

MIEJSCE: osiedle Willowe 29 Kraków
KOSZT: KOSZT: ok.550 PLN od pary (kwota pokrywa koszty posiłków i materiałów)
KONTAKT: kurs.malzenski.kznh@gmail.com
ZGŁOSZENIA: kurs.malzenski.kznh@gmail.com
PREZENTACJAprezentacja multimedialna

Cieszymy się na spotkanie z Wami,
Monika i Andrzej Idzi
Anna i Piotr Lewiak